Zaproszenie na konferencję

Wydział Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie oraz Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową „Zarządzanie populacjami zwierząt”.

fot.Fotolia

Konferencja odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2016 r.  w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jej celem jest przedstawienie szerszemu gronu przedstawicieli różnych grup zawodowych i społecznych aktualnego stanu wiedzy z zakresu zarządzania populacjami zwierząt, a także podnoszenie świadomości społecznej o potrzebie, sposobach i możliwościach gospodarowania populacjami dzikich zwierząt w obliczu zmian środowiskowych i zagrożeń epizootycznych. Konferencja skierowana jest do naukowców, myśliwych, pracowników Lasów Państwowych, Regionalnych Dyrekcji Ochrony Środowiska, parków narodowych i krajobrazowych, instytucji i urzędów publicznych, organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Patronat honorowy obejmuje Minister Środowiska – prof. dr hab. Jan Szyszko.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o przesłanie do dnia 30 marca 2016 r. wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres mailowy: marcin_sonta@sggw.pl

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym planie wydarzenia.

Karta zgłoszeniowa w formacie DOC i PDF.

Serdecznie zapraszamy,
Komitet Organizacyjny
fot.Fotolia

pzl-logo logo-2 logo-3

fundacja_logo

  • ________________________

  • Warto przeczytać

    • ©Łowiec Polski 2013
    • projekt - Unia Interactive

    Facebook

    Twitter