Czerwcowy numer Łowca Polskiego już jest!

0
889

Nowy numer, nowa cena i nowe pomysły. Zmieniamy i rozwijamy się dla Was!

Pomagają nam w tym nasi publicyści – Paweł Garczyński poprowadzi nas przez meandry nowego rozporządzenia dotyczącego szacowania szkód. O zastosowaniu tłumików w świetle polskiego prawa opowie Michał Budzyński, który o broni wie prawie wszystko. W tym samym dziale nasz utytułowany ekspert Marek Czerwiński sprawdza jakość i precyzję szwedzkich sztucerów a nasz redakcyjny spec od „żelaza” mierzy się z włoskimi klasykami.

Kynologów na pewno zainteresują porady Marcina Kunikowskiego, który podpowiada, czym kierować się przy wyborze psa. Natomiast jak panować nad emocjami naszych czworonogów i kształcić w nich posłuszeństwo pisze Andrzej Wilczopolski.

Tym wszystkim, którzy później rozpoczęli sezon na kozły podpowiadamy, przy pomocy której lornetki możemy dokonać właściwej selekcji.

Jak zwykle w najnowszym numerze garść nowości z rynku, sporo wiadomości o tym, co dzieje się wokół łowiectwa w Polsce i na świecie oraz intrygujące felietony w których naszej pasji bronią Paweł Biliński i Piotr Szalaty. Nie zabrakło też na naszych łamach historii – tej odległej i tej współczesnej. Jak zwykle naszą wiedzę o „kuchni od kuchni” uzupełnią Robert Makłowicz i Tomasz Łagowski. Palce lizać!

Przysłowiową wisienką na torcie będzie, po latach przerwy, coś dla naszych milusińskich. Bo któż zna lepiej las i jego mieszkańców jak nie my – myśliwi? Katarzyna Lewańska-Tukaj w swoich gawędach będzie wciągać nasze pociechy w świat przyrody, natury i jej praw.

Zapraszamy do lektury!

Reklama