Elegancja w kniei

0
860

Las to wprawdzie nie wybieg, ale odrobina elegancji podczas polowania czy wyprawy na ryby nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

Pogląd to coraz bardziej powszechny i dlatego prezentacja najnowszej kolekcji odzieży myśliwskiej i wędkarskiej firmy Graff, zorganizo­wana podczas Akademii Dobrego Stylu, cieszyła się olbrzy­mim powodzeniem. Pomysłodawczynią wydarzenia była aktorka Laura Łącz.

Odzież renomowanego pro­ducenta zaprezentowali aktorzy i celebryci: Ryszard Rembiszew­ski, Andrzej Grabarczyk, Andrzej Niemirski i Michał Lesień, a także doskonały tancerz Żora Korolyov. Poprowadzony z humorem pokaz został przyjęty entuzjastycznie. Zaprezentowane stroje wzbudziły zainteresowanie nie tylko męż­czyzn, ale także płci pięknej. Pozy­tywnie wypowiadali się także sami modele.

– Z firmą Graff zetknąłem się po raz pierwszy kilkanaście lat temu – powiedział Andrzej Gra­barczyk. – Jako zapalony myśliwy i wędkarz od razu zwróciłem uwagę na polską markę. W mojej ocenie to jedna z lepszych firm szyjących specjalistyczne stroje na ryby czy do lasu. Dużą zaletą ubrań Graffa są doskonałej jakości membrany chroniące przed wiatrem i wilgocią oraz duży komfort termiczny odzieży. Zdarzyło mi się kiedyś przetestować jeden z zimowych kompletów w naprawdę ekstremalnych bieszczadzkich warunkach. Sprawdził się doskonale.

Jesteśmy przekonani, że równie wysoko odzież Graffa ocenią klienci, których po warszawskim pokazie z pewnością przybędzie. Firma, co trzeba podkreślić, działa już ponad 20 lat, a jej ubrania znajdują nabywców w Niemczech, Czechach i za naszą wschodnią granicą. Graff wspiera różnego typu akcje związane z promowaniem naszej pasji, w tym program edukacyjny dla młodzieży „Ożywić pola”.

Wacław Matysek

Reklama