Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Zawody o Puchar Elbląga

25 lipca @ 08:00 - 17:00

Miejsce: Malbork
Organizator: Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Elblągu
Źródło: Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Elblągu
Relacja:


Klasyfikacja kobiet

Poz. Nazwisko i imię ZO PZŁ Krąg MOP Śrut Dzik Rogacz Kula Razem
1 Łabenda Agata M 80 75 90 245 81 97 178 423
2 Przeorek-Dąbkowska Dominika M 80 80 80 240 73 98 171 411
3 Oset Maria Magdalena M 70 60 100 230 75 93 168 398
4 Arendt Anna P 70 75 70 215 68 83 151 366
5 Frieske-Pszczółkowska Magdalena P 75 70 50 195 76 90 166 361
6 Piątkowska-Klimaszewska Ewa P 80 70 60 210 68 82 150 360
7 Klejnotowska Alicja P 75 55 75 205 66 78 144 349
8 Jańczak Anna P 60 70 50 180 88 79 167 347
9 Stefańska Katarzyna P 80 65 45 190 55 84 139 329
10 Znamirowska Anna P 60 45 55 160 67 82 149 309

Klasyfikacja mistrzowska

Poz. Nazwisko i imię ZO PZŁ Krąg MOP Śrut Dzik Rogacz Kula Razem
1 Plata Łukasz M 100 100 95 295 85 98 183 478
2 Fiszer Marcin M 90 100 100 290 91 91 182 472
3 Kraiński Piotr M 100 100 85 285 92 94 186 471
4 Goerick Marek M 95 100 100 295 80 95 175 470
5 Montowski Zbyszko M 100 85 90 275 96 98 194 469
6 Szyłejko Rafał M 100 100 80 280 89 97 186 466
7 Karpiński Krzysztof M 90 100 100 290 80 93 173 463
8 Komarewski Tomasz M 95 90 95 280 79 97 176 456
9 Gałęcki Bogdan M 100 80 85 265 92 95 187 452
10 Szul Marek M 85 100 90 275 85 89 174 449

Klasyfikacja powszechna

Poz. Nazwisko i imię ZO PZŁ Krąg MOP Śrut Dzik Rogacz Kula Razem
1 Lewandowski Marek P 90 80 85 255 91 93 184 439
2 Wójcik Tomasz P 90 80 95 265 70 95 165 430
3 Zalewski Artur P 90 80 85 255 85 89 174 429
4 Semkiw Krzysztof P 95 75 90 260 65 95 160 420
5 Kieczeń Piotr P 85 75 85 245 89 85 174 419
6 Racki Michał P 90 80 90 260 72 85 157 417
7 Piątkowski Maciej P 80 85 85 250 84 83 167 417
8 Sobolewski Dariusz P 85 80 90 255 64 96 160 415
9 Pestka Łukasz P 80 70 85 235 89 89 178 413
10 Niedźwiecki Przemysław P 90 80 90 260 61 90 151 411

Klasyfikacja C

Poz. Nazwisko i imię ZO PZŁ Krąg MOP Śrut Dzik Rogacz Kula Razem
1 Czarnecki Michał C 85 95 90 270 87 87 174 444
2 Lewandowski Marek C 90 80 85 255 91 93 184 439
3 Kieczeń Piotr C 85 75 85 245 89 85 174 419
4 Racki Michał C 90 80 90 260 72 85 157 417
5 Raguza Mateusz C 95 80 80 255 81 74 155 410
6 Pieklik Hubert C 100 60 80 240 77 93 170 410
7 Czerwień Szymon C 80 80 85 245 70 94 164 409
8 Korwek Jakub C 75 85 85 245 56 86 142 387
9 Keller Hubert C 55 80 70 205 51 91 142 347
10 Znamirowska Anna C 60 45 55 160 67 82 149 309

Klasyfikacja senior

Poz. Nazwisko i imię ZO PZŁ Krąg MOP Śrut Dzik Rogacz Kula Razem
1 Lewandowski Ryszard M 80 95 85 260 83 93 176 436
2 Onopiak Ryszard M 90 85 95 270 54 93 147 417
3 Woropaj Zbigniew M 85 65 80 230 79 94 173 403
4 Dawidczyk Kazimierz P 70 80 95 245 63 82 145 390
5 Gredczyszyn Waldemar M 55 85 75 215 69 93 162 377

Szczegóły

Data:
25 lipca
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

ZO PZŁ Elbląg
Telefon:
55 235 14 98
Email:
zo.elblag@pzlow.pl
Strona internetowa:
http://www.pzlelblag.pl
Reklama