Kalendarze już są!

0
1876

Kalendarze „Łowca Polskiego” na 2017 rok są już do nabycia w naszym sklepie wysyłkowym „Jedność Łowiecka”.

Z pewnością wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i łowieckiej ucieszy wiadomość, że w naszym sklepie wysyłkowym „Jedność Łowiecka” pojawiły się już kalendarze na 2017 rok, które ilustrowane są niezwykle pięknymi fotografiami przyrodniczymi – nie zawsze jest to możliwe, ale staramy się, by do naszych kalendarzy trafiały fotografie ze zbiorów Konkursu Fotograficznego im. Włodzimierza Puchalskiego. W ten sposób miłośnicy fotografii przyrodniczej i sympatycy naszego konkursu mogą przez cały rok cieszyć oczy niezwykłymi i pełnymi naturalnego piękna portretami przyrody.

Nasze kalendarze od lat cieszą ogromnym powodzeniem wśród kupujących – szczególnie w okresie przedświątecznym – stanowiąc w tym czasie jeden z najczęściej wybieranych produktów naszego sklepu. Z docierających do nas informacji wynika również, że z powodzeniem wykorzystywane są one jako narzędzie promocji naszej pasji i kształtowania wizerunku łowiectwa. Setki naszych kalendarzy ozdabia szkoły, urzędy, biura a także domy i mieszkania osób niepolujących, dokąd trafiają jako noworoczne prezenty przekazywane od indywidualnych myśliwych bądź kół łowieckich. Gorąco zachęcamy do kopiowania tego pomysłu!

Tradycyjnie przygotowaliśmy dwie wersje kalendarza ściennego – większa w rozmiarze 48 na 68 cm i mniejsza w rozmiarze 32 na 45 cm. Obie wersje ilustrowane są innym zestawem fotografii, co sprawia, że nasi nabywcy często decydują się na zakup obu rozmiarów. Tradycyjnie również kalendarzom ściennym towarzyszy wydawnictwo kieszonkowe – kalendarzyk książkowy w poręcznym formacie stanowiący swego rodzaju kompendium informacji, które mogą okazać się potrzebne podczas polowania i które każdy myśliwy powinien mieć zawsze pod ręką. Warto przy tym pamiętać, że zakup kompletu trzech kalendarzy uprawnia do atrakcyjnego rabatu. I jeszcze jedna ważna informacja – klienci naszego sklepu nie ponoszą kosztów wysyłki!

Zapraszamy do sklepu!

Redakcja „Łowca Polskiego”

 kalendarz-2017-320x450_0 kalendarz-2017-480x680_0

Reklama