Lipiec z „Łowcem”

0
819

Wcale nie zapomnieliśmy! Nowy numer naszego miesięcznika już w sprzedaży.

W lipcowym wydaniu „Łowca Polskiego” znajdziecie znakomity reportaż o obrączkowaniu gęsi – akcji służącej nauce i znakomicie promującej łowiectwo. Dużo uwagi poświęcamy także przeciwnikom naszej pasji, których działania coraz częściej charakteryzują agresja i wrogość. Czy jesteśmy gotowi na nadejście łowieckich wandali, sabotażystów i terrorystów?

Wielbicieli broni myśliwskiej zainteresuje z pewnością artykuł o Włodzimierzu Łucyku – znakomitym warszawskim rusznikarzu, który swój renomowany zakład prowadzi przy ul. Nowy Świat już 30 lat. Marek Czerwiński pisze o nowej propozycji firmy CZ – o Brno Express, a Piotr Załęski – o rodzinie Koconiów, która w lasach Beskidu Żywieckiego poluje od 100 lat. Trofeistów natomiast zelektryzuje tekst Wacława Matyska o zmianie w klasyfikacji najmocniejszych dziczych trofeów zdobytych przez polskich myśli­wych. Zbigniew Jasiorowski z KŁ „Łoś Kozietuły” strzelił odyńca, którego oręż wstępnie wyceniono na 141 punktów CIC!

Oprócz tego – jak co miesiąc – porcja znakomitej literatury łowieckiej i kulinarne felietony naszych ekspertów. Robert Makłowicz zachęca do skosztowania huculskiego przysmaku z dzika, a Grzegorz Russak namawia do skonstruowania własnej chłodni, w której mogłaby dojrzewać dziczyzna.

Zapraszamy do lektury!

Reklama