„Łowiec Polski” już w sprzedaży!

0
499

Wsłuchując się w głosy naszych Czytelników zmieniliśmy wygląd i układ naszego miesięcznika.

Dlatego w najnowszym numerze znajdziecie jeszcze więcej informacji o broni, optyce i odzieży myśliwskiej, a także o… nowościach z dziedziny elektroniki, które znajdą zastosowanie w łowisku. Przygotowaliśmy również nowe łamigłówki z łowieckimi hasłami.

Tematem miesiąca jest tekst Bartłomieja Popczyka o skutecznym zarządzaniu populacją dzików, a Paweł Gdula zastanawia się jakie sposoby promocji łowiectwa mogą przynieść pożądany skutek i z jakimi wyzwaniami musimy się zmierzyć. Z kolei Marek Czerwiński przygotował test sztucerów, których cena nie przekracza trzech tysięcy złotych.

Wielbicieli broni śrutowej zainteresuje „Test przed kaczkami”. Aleksander Taras bada jak zachowują się śruciny po opuszczeniu lufy i jaką mają zdolność rażenia celu na poszczególnych dystansach. Polecamy też tekst „Dopóki starczy sił” poświęcony Sławomirowi Lenarcikowi, właścicielowi koncernu mięsnego produkującego wyśmienite wyroby z dziczyzny, ale przede wszystkim myśliwemu, który ma na rozkładzie m.in. „wielką piątkę”.

Oprócz tego felietony naszych kulinarnych ekspertów. Grzegorz Russak poleca myśliwskie hamburgery, a Robert Makłowicz – pikantny paprykarz z dzika. Postanowiliśmy również rozszerzyć kuchnię i zachęcamy naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie „Dzikie danie”. Na autora najpopularniejszego przepisu na potrawę z dziczyzny czeka piękny i praktyczny nóż ze stali damasceńskiej!

Zapraszamy do lektury!

Reklama