Nagroda Publiczności

0
880

Jury Konkursu Fotograficznego im. Włodzimierza Puchalskiego dokonało swojego wyboru. Nadszedł czas na równie ważny wybór publiczności.

Na naszym profilu @Lowiec.Polski w serwisie społecznościowym Facebook pod adresem https://www.facebook.com/media/set/…opublikowaliśmy galerię wszystkich prac wybranych na tegoroczną wystawę. Wzorem ubiegłych lat zapraszamy do wspólnej zabawy – autor fotografii, która łącznie uzyska największą liczbę polubień i udostępnień, zdobędzie Nagrodę Publiczności. Oddane głosy, udostępnienia i komentarze zbierane będą do 9 października a wyniki ogłosimy 10 października.

Nagrodzone zostaną również osoby, które aktywnie włączą się w promocję naszego konkursu. Nagrody niespodzianki otrzymają więc także autorzy najciekawszych komentarzy, którzy wybrane przez siebie zdjęcia udostępnią na swojej osi czasu bądź roześlą je do swoich znajomych, zapraszając ich do wspólnego głosowania.

Przypominamy, że wystawa Konkursu Fotograficznego „Łowca Polskiego” im. Włodzimierza Puchalskiego prezentowana w jest w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w budynku Koszar Kantonistów na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie i – podobnie jak nasz konkurs – potrwa do 9 października 2016 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Reklama