Przerwa techniczna

0
754

Drodzy czytelnicy i prenumeratorzy! Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie czytelników, na przełomie maja i czerwca zmieniliśmy platformę wydawniczą elektronicznej wersji „Łowca Polskiego” – nasz nowy serwis umożliwi teraz poszerzenie naszej grupy odbiorców o użytkowników telefonów.

Niestety, z przyczyn od nas niezależnych nie udało się nam zapewnić płynnego i niezauważalnego przejścia pomiędzy platformami wydawniczymi. Część czytelników z pewnością zauważyła problemy techniczne w dostępie do naszej aplikacji i czerwcowego wydania naszego pisma.

Pragniemy zapewnić, że problem jest chwilowy i pełna funkcjonalność naszego serwisu – wzbogacona o nowe funkcje! – przywrócona zostanie w możliwie jak najkrótszym terminie. Do czasu usunięcia awarii czerwcowy numer naszego miesięcznika dostępny będzie jako plik tymczasowy, który zostanie zastąpiony właściwym wydaniem podczas kolejnej aktualizacji.
Mamy nadzieję, że – mimo chwilowej niedogodności – efekty naszych działań spotkają się z życzliwym przyjęciem naszych czytelników i prenumeratorów.

Redakcja „Łowca Polskiego”

 

Reklama