fot. Shutterstock

Strzała Amora

0
538

Zamiłowanie do aktywno­ści na łonie natury – takich jak łowiectwo czy wędkar­stwo – bywa dla osób postronnych trudne do zrozumienia. Stąd pomysł na utworzenie portalu randkowego hunting4connections.com, który właśnie miał swoją premierę w Sta­nach Zjednoczonych. Myśliwi mogą tam znaleźć diany, z którymi będą mogli spędzać razem czas nie tylko na zwyżce.

Inicjatywa wyszła od Dany Sacia, która na początku powo­łała do istnienia specjalną grupę na Facebooku. Jak tłumaczy, był to dla niej traumatyczny czas, gdyż akurat trwała jej sprawa rozwodowa.

– Uświadomiłam sobie, że wprawdzie kończy się jedna miłość, ale inna, ta do łowiectwa i przebywania blisko natury, trwa – dodaje Dana Sacia, podkreśla­jąc, że internetowe znajomości i przyjaźnie pomogły jej przetrwać najgorsze chwile. Idea dojrze­wała cztery lata i wreszcie – dzięki wsparciu rodziny i wielu pozytyw­nym doświadczeniom – powstał portal hunting4connections.com. Można się tam zalogować bezpłat­nie i znaleźć nie tylko partnerkę lub partnera, ale także przyjaciół i towarzyszy łowieckich wypraw.

BM

Reklama