Tropem wspomnień

0
1023

W Kielcach otwarto wystawę fotografii myśliwskiej Andrzeja Łady. Czarno – białe emocjonalne zdjęcia zrobią wrażenie na każdym łowcy.

Andrzej Łada jest myśliwym od 1992 roku, poluje w Hutniczym Kole Łowieckim „Dudek”. Jest członkiem Komisji Kultury ORŁ w Kielcach i działaczem Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej. Z powodzeniem łączy dwie pasje: fotografię i myślistwo. Oponentom i przeciwnikom łowiectwa nie stara się tłumaczyć dlaczego poluje. Jak twierdzi, miłość nie wymaga wyjaśnień.

Prezentowane na wystawie fotografie to osobiste wspomnienia zaklęte w obraz. To nie tylko sceny prezentujące urok łowisk i polowań, ale także malowana światłem opowieści o przemijaniu. Wystawa jest fragmentem przygotowywanego do druku autorskiego albumu o tym samym tytule – „Tropem wspomnień”. Zdjęcia będą eksponowane w Centrum Biznesu w Kielcach od 7 grudnia do końca stycznia przyszłego roku. Organizatorami wystawy jest ZO PZŁ w Kielcach oraz Klub Kolekcjonera i Tradycji Łowieckich, Oddział w Kielcach.

AW

wspomnienia-007 wspomnienia-008 wspomnienia-009 wspomnienia-010 wspomnienia-011 wspomnienia-012 wspomnienia-013 wspomnienia-003 wspomnienia-004 wspomnienia-005 wspomnienia-006

Reklama