Zmieniamy się dla Was. „Łowiec Polski” w nowej, niższej cenie

0
528

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

Wielu z nas, ja także, nie wyobraża sobie łowiectwa bez możliwości regularnego czytania „Łowca Polskiego”. Dla wielu z nas „Łowiec” zawsze był, jest i pozostanie punktem odniesienia, doskonałym przykładem długiej i bogatej tradycji i kultury polskiego łowiectwa.

Sto dwudziesta rocznica powstania naszego pisma to powód do dumy, ale też wielkie zobowiązanie. Od chwili objęcia przeze mnie funkcji Łowczego Krajowego w Spółce Łowiec Polski, tak jak w całym Polskim Związku Łowieckim, zaszły duże zmiany. Nie ominęły one także naszego ulubionego miesięcznika.

Zmiany w składzie osobowym zespołu redakcyjnego, odświeżony layout, a co najważniejsze – nowe propozycje redakcyjne dla czytelników. Wszystko pod hasłem: „Wydajemy najlepsze pismo dla myśliwych i o myśliwych”.

Czas na kolejne zmiany. Chcemy oddać głos Wam – Koleżanki i Koledzy. Dzięki zmianom, które już wprowadziliśmy, ale też tym, które planujemy, w każdym numerze „Łowca Polskiego” pojawi się więcej informacji z okręgów i kół łowieckich. Zachęcamy do prenumerowania. Promujcie nasze pismo u siebie w kole i w okręgu. Czekamy na Wasze pomysły – po to, żeby „Łowiec” był coraz lepszy, ciekawszy i spełniał oczekiwania Czytelników.

Na koniec ostatnia zmiana. Wprowadzone oszczędności i ich skala zaowocowały tym, że możemy dziś Wam – Koleżanki i Koledzy – przekazać bardzo istotną informację.
Obniżamy cenę „Łowca Polskiego”. Od następnego numeru miesięcznik będzie kosztował 18,90 zł. To o ponad 6 zł mniej niż dotychczas. Od przyszłego roku planujemy także obniżkę ceny prenumeraty.

„Łowiec Polski” zmienia się dla Was, Czytelników. Zapraszamy do lektury!

Łowczy Krajowy
Albert Kołodziejski

Reklama